Ford Galaxy 1.9 diesel -05

Shitet nga: Arjan 21 Tet 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Berat
ford galaxy 6+1 vende, ngjyra zeze, xhamat e zinj origjinal dhe te shkruar ne leje qarkullimi,motorr 1.9 tdi te kuqe , kamino manule , klima,, airbag, abs,sensore parkimi xhama dhe pasqyra elektrike , timon anglez, dogane e paguar, letrat e paguara deri ne fund janar 2015 .cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim