Ford Focus 1.8 naft 2004 -04

Shitet nga: Flori 17 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Berat
Makina esht ne gjendje shum shum te mir , nga te gjitha pjeset , e sapo ardhur nga gjermania , dhe me servis te sapo kryer ne ate shtet . makina esht e gatshme per cdo lloj prove . shitet per arsye mosperdorimi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim