Ford Focus 1.6 benzin -03

Shitet nga: BLEDI 22 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Berat
shitet frod fokus 1.6 benzin sherbime te sapo bera .letra te paguar der ne 12 nentor 2015 ne gjendje te mire motorike dhe ne xherike shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim