FORD MUSTANG BENZIN -07

Shitet nga: Ford 22 Tet 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Berat
FORD MUSTANG SHELBY VITI 2007. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MOTORIKE ASHTU EDHE NGA ANA XHENERIKE. E SAPO ARDHUR NGA ITALIA, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE ME DOGANE TE PAGUAR. ESHTE ME KAMBIO AUTOMATIKE, SENSOR PARKIMI, KABRIOLET, ME KASETOFON- DVD. TAPICERIA ESHTE E PASTER SIC MUND TA SHIHNI NE FOTO. E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TEK MEKANIKU JUAJ. CMIMI 14000 EURO. KONTAKTONI!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim