Chrysler piti limited 2.2 diesel -04

Shitet nga: dejan 13 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Berat
Shitet per arsye emigrimi. Chrysler Piti Limited viti 2004 diesel.letra te paguara.sherbime te bera. kater xhama elektrik 2 xhamat mbrapa dhe I pasmi te zinj org,,hapje mbyllje me pult, pasqyra elektrike ngrohje. Pilot automatik.sedilje lekure ngrohje ftohje.8 Sensor parkimi para e pas. Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim