BMW X5 dizel -08

Shitet nga: toni 01 Dhj 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Berat
makina esht ne gjendje perfekte dhe ndodhet ne itali brenda pak ditesh vjen ne shqiperi.. x5 3.0d 2008, te gjitha sherbimet e kryera te BMW itali, full options. sedilje me ngrohje ftohje, sallon lekure futura, kambio SDC , tavan panoramik, sensor + kamera parkimi, disqe 20 me goma te reja, xhama te zinj origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim