BMW X3 diesel -05

Shitet nga: anastas 12 Qer 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Berat
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER XHENERIKE DHE MOTORIKE.
ME DOKUMENTA , ESHTE PRODHIM I FUNDIT TE DHJETORIT 2004 .FULL OPTIONAL.
PER HOLLESIRA KONTAKTO 0696230884.FOTOGRAFITE DO TE HIDHEN ME PAS .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim