BMW 320 diesel -99

Shitet nga: Tonet 11 Sht 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Berat
BMW 320d ,dhjetor i 99 , me xhama te zinje origjinale dhe ne leter qarkullimi ,ne gjendje te perkryer xhenerike dhe mekanike ,mund te nderohet vetem me makin benzine te se njejten vlere .cmimi 3500 euro i diskutueshem .....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim