Audi A6 2.5 nderrohet me fuoristrade

Shitet nga: Audi 29 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Audi A6 kamio Manuale 250 naft me dokumena te paguara ne gjendie perfekte xhenerike dhe motorike me te gjitha sherbimet e kryera me goma te reja xenon orgjinale klima . Nderohet me foristrad micubishi tojota suzuki
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim