Audi A4 Diezel -01

Shitet nga: Hysen 15 Qer 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Berat
Shitet Audi A4 S-Line Diezel i Vitit 2001 . Marshi Automatik dhe Manual,perdoret me dy Marsha. Me letra Shqipëtare , Siguracione dhe Letra Te Paguara deri më 15 Prill 2015 . Me Vaj,Ferrota,Filtra të ndëruara .Me sesor parkimi ,me Kondisioner.E gatshme per cdo lloj prove.Shitet per arsye ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim