Audi A4 2.5 tdi -00

Shitet nga: GERI 05 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Berat
Audi A4 Quatro 2.5 Tdi i e kuqe, Viti prodhimi i 2000. Kambio manuale, tapiceri shume te mbajtur, nga ana motorrike dhe xhenerike perfekte. Sherbimet e bera ne kohen e duhur, eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj,, targa AA siguracionet e prera der ne fillim te janarit 2015 ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim