AUDI A3 1.9 TDI -00

Shitet nga: ornel 16 Sht 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Berat
Audi A3 TDI DIESEL ME 3 PORTA.automjeti ndodhet ne gjendje te mire si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike.Permban sistemin e frenimit ABS ,, KLIMA , AIRBAG PASSEGGERO AIRBAG LATERALE. CMIMI I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim