Camper

Shitet nga: Arqile Sot 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Berat
Model 2007 e blerr me 0 kilometra.Ne gjendje perfekte. E perdorur vetem ne Greqi. Te githa serviset jane bere ne Greqi githashtu. Ka 78.000km dhe eshte 2300cc nafte. Ka goma te reja te pavendosura Michelen me kosto 800EUR.Ka 2 krevata teke,nje dopjo,saloni behet krevat dopjo, TV , panel djellore, ngrohje me gas, kondicioner, 2 depozita uje 280 Litra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim