Zetor Fiat 555 c

Shitet nga: Domeniko 16 Sht 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Komuna: Berat
Makina : Traktorë
Shitet fiat 555 c ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike I jane kryer te gjitha sherbimet e nevojshme, cmimi I arsyeshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim