Traktori me gjith agregate

Shitet nga: aldo 24 Nën 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

380 000 LEK

Komuna: Berat
Makina : Traktorë
per asye emigrimi shitet traktori tip Belarus 32 kuaj fuqi..traktori esht ne gjendje shum te mir dhe pothuajse ska punuar fare ...esht i importuar nga italia traktori shitet me agregatet e veta nje korrese bari me lame 2 m dhe me nje mbledhese bari....per informacion te tjera dhe per foto te tjera kontaktoni ne tel..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim