Okazion

Shitet nga: Aldo 25 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

675 000 LEK

Komuna: Berat
Makina : Traktorë
shitet per arsye emigrimi traktori tip Fiat 615. 65 kuaj fuqi dhe ne gjendje shum te mir mekanike dhe motorike .. traktori ka dy plyqe.njeri esht rrotullues mekanik me dy vesh dhe tjetri me tre vesh..ka edhe frezen e cila esht e gjer 185 cm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim