Mersedes benz 16 .19

Shitet nga: Qemal 05 Qer 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK   1 400 000 LEK

Komuna: Berat
Shes Mersedes benz 16 .19 ne gjendje te mir puneee me letra te regulltaa dhe dekumntat i mbarojnee ne korrik te vitit 2015 4x4 per me shumee infoo ne numrin 0684217004 per cdo detaj te na kontaktoni ju faleminderit Qemali
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim