Mercedes Sprinter 313 cdi -11

Shitet nga: dellani-24@hotmail.com 08 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Berat
Shitet mercedez sprinter. Fugon viti 2011. 313 cdi 53000 milje gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, me letra Angleze per me shume ne 0695285561
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim