NE SHITJE

Shitet nga: altin jacaj 04 Dhj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Berat
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
makina esht tipi Ford ne gjendje pune shum te mir .viti 2002.2.4 naft servis i esht ber i gjith
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim