Kamion Mercedes Benz 609

Shitet nga: trewq 21 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamion Mercedes Benz 609 , nafte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim