KAMION MAN

Shitet nga: ENGJELL 27 Nën 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KAMION MAN ME 6 RROTA TE REJA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim