Furgon Mercedes

Shitet nga: ani 28 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Berat
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
furgon mallrash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim