Hotel Indigo në Kanada dhe SHBA ka nevojë për punë

Ofrohet punë nga: Hotel Indigo 09 Jan 06:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Përmet
Sektori : Të tjera
Hotel Indigo ka nevojë për punëtorë urgjent për të ndjerë pozicionet më poshtë
Hotel Indigo në Kanada ka nevojë për shërbimin e mëposhtëm
punëtorët për të jetuar dhe punuar në hotelin tonë vetëm kandidat serioz dhe të vështirë pune
lejohen të kontaktohen, pa shakaje ju lutem
Kuzhinier dhe kuzhinier
Kamarier dhe Kameriere
Barman dhe Bartender
Recepsionist dhe Menaxheri i Hotelit
Inxhinier elektrik dhe mekanik
Pastruesit dhe Washers e Dish
Parashtruesi i kërkesës së vetme duhet të aplikojë dhe duhet të jetë gati për të jetuar dhe punuar në Londër
Numri WhatsApp 1 917 818-0206
Tel ....... 1 917 818-0206
e-mail: indigojobservice53@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim