Vend pune per teknik NFORMATICIEN PC Full Time

Ofrohet punë nga: USA LAPTOP SHOP 21 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Teknologji informative
Full Time Dyqan Shitje dhe Servis Pc/Laptop, me sigurime.
Vend i lire pune teknik/e : Per dyqanin ne Tirane

Lutemi- LEXOJENI ME KUJDES DERI NE FUND-Aplikimet qe nuk i permbahen udhezimeve te mesazhit te meposhtem (listimin e te gjitha informacioneve me ngjyre te kuqe) skualifikohen menjehere dhe raportohen si spam/junk.
-Tirane full time 09:30-17:30 - E Diela 3 ore 10:30-13:00

Paga sipas aftesise.


Të interesuarat/it duhet patjeter :
A) TE JENE TE SJELLSHEM dhe aftesi sh te mira komunikuese
1) te jenë të moshës 22 - 30 vjec.
2) te kene njohuri te mira te pjeseve hardware.
3) te kene njohuri te mira te gjuhes angleze.
4) te kene aftesi ne riprogramim me OS Windows dhe opsionale Mac
Puna do jete sipas orarit: 09:30 - 17:30 Tirane
Vini re- lutemi paraprakisht dergoni nje CV ne format elektronik ku te citohen :
1) niveli i njohurive ne fushen e elektronikes dhe informatikes.
2) aftesite ne nderhyrjen/zevendesimin/riparimin e harduereve ne Pc ose Laptop.
3) mosha
4) Vendlindja
5) vendbanimi
6) ekspierencat e meparshme nqs ka, shoqeruar me nr kontakti ose adrese
7) njohurite mbi gjuhet e huaja
8) foto e vogel
9) paga e pretenduar
Lutemi specifikoni ne subjektin e mesazhit dhe qytetin e Tiranes per te cilin aplikoni.
Ne rast pune te meparshme te jepet nje adrese ose nr kontakti i punedhenesit te meparshemDergoni email ne : usalaptop@albaniaonline.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim