Ofroj Vend Pune IT Online part time Nga Shtepia

Ofrohet punë nga: Genci 02 Dhj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Teknologji informative
Ofrohet Vend pune si It Development me kohe te pjeseshme Part time ne Webfaqen
www.luajpalek.com

Kushtet:
Te kete maruar Universitetin e Shkencave te natyres(Kryesisht te Teknologjise se Informacionit)
Gjithashtu te njohe gjuhet baze te programimit PHP,HTML5 MySql Database,etj
Experienca e Punes nuk eshte e domosdoshme.

Per te gjithe te interesuarit te na kontaktojne ne email : info@luajpalek.com
Si dhe te bashkangjitur nje CV
Paga mjaft e Mire.
Ju faleminderit!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim