Rast special

Ofrohet punë nga: kiara 11 Jan 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Punë nga shtepija
Ofrohet pune nga shtepia per te gjitha vajzat, grate te cilat duan te kene te ardhura te larta . Pagesa me perqindje dhe oraret fleksible . Te interesuarat te me kontaktojne ne adresen e emailit : Kiarahoxha2016@outlook.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim