Oferte Pune

Ofrohet punë nga: Amarildo 28 Nën 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkohet nje goce qe te kujdeset per nje shtepi,duke mirembajtur shtepine dhe duke ndihmuar me gatim per mungese te kohes se lire sepse jemi ne pune.
Goca duhet te punoje 3 ore ne dite dhe mos te jete mbi 30 vjece.Per te gjitha te interesuarat te kontaktojne adresen e emailit.
Adresa:"Ne fund te rruges se burgut sa kalon shinat e trenit" TIRANE
JU FLM!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim