Auto Servis Tirana kerkon xhenerik dhe elektoaut

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: Auto Servis Tirana 11 Jan 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Industri e automjeteve
Auto Servis Tirana kerkon xhenerik dhe elektroaut.Ambjentet e punes ndodhen ne periferi te Tiranes ne Pez Helmes.Paga ne varsi ose bashkpunim ose page mujore te knaqshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim