Kerkohet Kuzhinier/e

Ofrohet punë nga: Restorant 25 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
full time . paga e kenaqshme me siguracion . te kete eksperience pune me perpara . per kontakt telefononi 0693477258 . qyteti Lushnje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim