Kerkohet Kamarier / e

Ofrohet punë nga: Restorant 19 Nën 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
full time . paga e kenaqshme me siguracion . te kete eksperience pune . per kontakt tel 0693477258 . Lushnje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim