Ofroj pune MENAXHER+AGJENT SHITJE

Ofrohet punë nga: apollonia 15 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkojme Menaxher+ 2 Agjent shitje

Detyrat/Përgjegjësitë: per Fier-Lushnje-Berat

1. Promovon produktet e kompanise dhe kryen marjen e porosive .
2. Rregullon dhe organizon mardheniet me pikat e shitjeve duke vizituar cdo pike.
3. Mban kontakte te vazhdueshme me klientet ne lidhje me kerkesat e tyre.
4. Rregjistron te dhenat per porosite dhe shitjet.
5. Hapja e pikave te reja te shitjes..

Kualifikime/ Kërkesa:
1. Te kete mbaruar shkollen e Mesme. Mbarimi i Universitetit eshte avantazh.
2. Kandidati duhet të ketë aftësi tregëtimi
3. Në aspektin personal duhet të jetë i motivuar për arritjen e rezultateve
4. Te pakten 1 vite eksperience ne kompani te ngjashme ( kompani distribucioni per produkte te ndryshme ushqimore )
5. Te posedoje patente te klasit C
personat qe plotesojne keto kritere te tel ne 0696911763
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim