Ofroj per zonja vend pune per fast food

Ofrohet punë nga: Produkte Zgare 12 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Sektori : Të tjera
Ofroj vend pune per fast food & produkte zgare me orar te plote 7-15 per zonja nga 40/50 vjece me dhe pa eksperience.te jete e komunikueshme me klientet ,pastertore ,te jet bashkpunuese me koleget, dhe energjike. Telefonata serioze mbas ores 15:00
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim