Ajgent menaxhim zyre

Kërkohet punë nga: AA 07 Dhj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Albes Cruises kerkon te punesoje nje kandidat/e per menaxhim zyre, agjent turistik.
Prioritet kane personat me njohuri te gjuhes Angleze dhe Gjermane.

CV e detajuar ne SHqip me foto ne info@albesturist.al
www.albesturist.al
Suksese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim