Lyrje dhe dizinjim makine

Kërkohet punë nga: gjoni 17 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pune per lyrje makine dhe dizinjim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim