Propozim punesimi/bashkëpunimi.

Kërkohet punë nga: give4wards 08 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Propozim punesimi/bashkëpunimi. Pune nga shtepia apo zyra juaj .Lexone brendesi.
Propozim bashkëpunimi për të gjithë ata ,që janë të gatshëm të marrin jetën në duart e tyre dhe nuk iu pëlqen keqardhja dhe mizerja.
U drejtohemi profesionistëve dhe joprofesionistëve , të aftëve me rrjetin elektronik ose jo , që janë të lodhur duke ndjekur qëllimet e tjerëve dhe jo të vetat .Atyre që tashmë e kanë kuptuar se, tani ajo që ka rëndësi është të mos ëndërrojnë jetën që dëshirojnë të kenë , por mund të jetojnë atë,ashtu siç e kanë ëndërruar. Nuk e dimë me çfarë merreni dhe çfarë profesioni keni , por çdo gjë që bëni, patjetër ajo çka ne ofrojmë, do t'ju japë ndihmë të madhe ekonomike , pa qënë nevoja të ndaloni gjithçka jeni duke bërë deri në këtë moment.Nëse jeni të kënaqur me gjendjen tuaj ekonomike , atëherë ky propozim nuk është për ju . Nëse ju nuk jeni të kënaqur ,atëherë bëhuni të gatshëm të dëgjoni propozimin më të mirë që u është bërë ndonjëherë, me dinamikë të madhe dhe të një natyre sociale !
-Dëshironi të bëni blerjet tuaja në supermarkete dhe nga kompani të ndryshme produktesh dhe gjetjen e shërbimeve të konsumit FALAS ?
-Dëshironi e njëjta gjë të vlejë dhe për të gjithë miqtë tuaj , të afërmit , të njohurit dhe të huajt ?
-Ndoshta qëllimi juaj është pavarësia ekonomike dhe të përfitoni të ardhura?
Nuk flasim për një, dy, tre apo dhjetë euro, por për 110 euro që në fillimet tuaja dhe një vazhdimësi duke u rritur? Njihni dhe të tjerë që kanë të njëjtat qëllime me ju?
-Doni të bëheni pjesë e një kompanie, që ju jep lirinë kohore dhe monetare që ju duhet , ndërkohë që profesionistë të aftë ju ndihmojnë të arrini qëllimet tuaja në mënyrë sa më profesionale ?
I doni të gjitha këto mundësi ?Vetëm me 45 euro për një herë të vetme , dhe të mos paguani abonim mujor ?
Nëse përgjigjja juaj për të gjitha këto është Poo, atëherë ju keni një mundësi të vetme t’ia arrini qëllimit ne http://www.give4wards.com/30214
Lini të dhënat tuaja në formën e mësipërme dhe ne do të kontaktojmë me ju, për t’ju treguar rrugën në të cilën, të gjitha do të bëhen realitet menjëherë!
Na ndiqni ne Youtube ne https://www.youtube.com/watch?v=f4Lou8EOKqQ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim