Mekanik,Xhenerik,Motorist

Kërkohet punë nga: PITMAN Autoservice 04 Shk 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
PITMAN Autoservice kerkon te punesoje:
1.Mekanik
2.Xhenerik
3.Motorist
Te interesuarit duhet te kene eksperience pune te pakten 2 vjet. te jene te afte te punojne me makina te viteve te prodhimit mbi 2005. te jene te afte te punojne si mekanik kryesor(Usta).
Kushtet ne servisin tone jane shume te mira dhe moderne.
Pagesa eshte shume e kenaqeshme. gjithashtu ka edhe shperblime per arritje te mira ne pune.
Cel:0686338740
0664060066
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim