Kerkoi te punsohem si shofer personal

Kërkohet punë nga: Edison 02 Dhj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Jam Edisoni 25 vjec banues ne tiran,djal i sjellshem,inteligjen,i komunikushem dhe shum i besushem,jam i gateshem ne cdo ore ne lidhje me punen dhe ekzakt per gjithcka...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim