Kerkohet puntor dhe shofer

Kërkohet punë nga: marsel 18 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Te shperndaje bombula gazi te ngase dhe makinen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim