Kerkojm kuzhunier

Kërkohet punë nga: Barjon 15 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kuzhunier tradicional shqiptar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim