Kerkojm kamarier/e

Kërkohet punë nga: Bar kafe HENRI 17 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm kamarier/e me ose pa eksperienc pune me mundsi punesimi me turne..per informacione te metejshme kontakto ne nr :0
0688135894.
Adresa:rruga 5 Maji 100 m nga tregu i medresese..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim