Ofroj Sherbim per Femije

Kërkohet punë nga: ergi 10 Dhj 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Jam Psikolog me eksperjenc 10 vjecare ne trajtimin e cregullimeve, psikologjike tek femijet, si sindroma Dawn dhe Autizmit, nese ju nevoitet trajtim i specializuar per femijen tuaj, ju lutem me kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim