Mesuese Private, Cikel i Ulet

Kërkohet punë nga: Bukurije 23 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Jap mësim për nxënës në Ciklin e Ulët, për nxënës që dëshirojnë të zgjerojnë dijet apo të përmirësohen në progresin e tyre në shkollë.

Kam mbi 40 vjet eksperience në Arsim si mësuese e Ciklit të Ulët. Prej disa muajsh jam në pension dhe jam e disponueshme për të dhënë mesim në ambjentet e shtëpise ku banon nxënesi ose në shtëpine time, që ndodhet tek Zogu i Zi.

Aftësi profesionale:
- Trajnim për metodat e reja të mësimedhënies për vlerësimin me kode të nxënësve të Ciklit të Ulët, nga Klasa e 1-rë deri në të 5-tën.
- Marrë kategorinë e 1-rë për Vitet e Punës në Arsim, me 43 vite punë eksperiencë.
- "Çertifikatë Mirënjohje nga Ministria e Arsimit dhe Sportit, për ndihmesën e cmuar për edukimin e brezave të nxenësve në vite".

Disa prej aftësive ndërpersonale janë:
Përkushtim në punë, aftësi shumë të mira komunikuese me nxënësit dhe kolegët, korrektësi, e aftë për të punuar me përgjëgjesi sociale.

Cel. : 0663584607
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim