Kerkoj te punesoj pastruese

Kërkohet punë nga: Ari.Sa 08 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Ofrohet pune me kohe te plote 1 ose 2 dite ne jave si punetore/mirembajtese shtepie, ne nje familje ne Tirane, prane Pazarit te Ri.

Personi qe do te punesohet duhet te plotesoje keto kushte:
1- Vendbanim ne Tirane, sa me afer Qendres
2- Femer mbi 40 vjec me eksperience ne kete fushe (te kete punuar me pare/ose aktualisht ne familje).

Puna konsiston ne pastrim te shtepise dhe hekurosje.

Nese mendoni se i plotesoni kushtet, telefononi ne numrin: +355 68 261 0540
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim