Kerkoj pune ne Shkoder

Kërkohet punë nga: Xhoana 29 Nën 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Jam 20 vjeqe ,kam mbaruar arsimin e mesem profesional dhe kerkoj pune ne fast food ose shitese.Me kontaktoni ne email.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim