Ofrohet pune

Kërkohet punë nga: apollonia 01 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Sektori : Transport dhe Distribuim
per te plotesuar kerkesen me plotesim stafi kerkojm
menaxher per shitje te produkteve ushqimore
te kete eksperienc,te jete i pa angazhuar ne aktivitet tjeter,te kete patente per autoveture.
shofer shites me eksperienc ne shitje me furgon,
te jete korekt dhe i angazhuar per te pasur rezulate ne pune.
per kontakt tel 0696911763
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim