Kerkoj pune si qendistare

Kërkohet punë nga: Eljon 08 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Sektori : Punë nga shtepija
Kam 15 vjet eksperience ne kete profesion. dhe mund te gjeni gjera te bukura te qendisura me dore si carcaf , mbulesa , dhe shume te tjera. Presim edhe paja çupash. Ju mirepresim!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim