Kerkoj shofer me eksperience

Kërkohet punë nga: servis rover 08 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj nje shofer qe te dije italish dhe te kete punuar per itali ....sepse une disponoj nje bizarke qe mbane 10 makina transport nga italia per shqiperi te interesuarit te kontaktoni ne nr 0685555270 0695555270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim