Kerkoj pune ne shqiperi ose jashte saj

Kërkohet punë nga: ... 13 Maj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
25 vjet eksperienc.konstrukte metalike.cati me dru,elektrike ringe pa kutia shperndarse,panele diellore per rrymen,riparime dhe mirembajtje te makinerive te punes, eks ,greqi ,gjermani, angli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim