Jepet Ambient me qera ne qender te qytetit Permet

Jepet me qera nga: DILAVER 04 Jan 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Përmet
Hapësirat : Të tjera
Ambienti ndodhet tek posta ne qender te qytetit,i pershtatshme per zyra dhe cdo lloj aktiviteti.
siperfaqja e ambientit 105 m2 cmimi 6 euro m2 .
i diskutueshem ne varesi te kontrates
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim