JALE-Vuno(Dhermi)dhoma per pushime ne bregdet.

Jepet me qera nga: Margarita Zhupa 27 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Dhoma me qera me te gjitha kushtet e nevojshme per pushime ne bregdet.
Shtreter,banjo,friz,kondicioner,verand,Wifi,ne nje pozit fantastike per pushim,ne fshatin turistik Vuno,plazhin Jale,15 klm larg Himares, ne fshat do keni te gjitha gjerat e nevojshme,poashtu edhe ne plazhin e Jales,bar,restorante,clube,market etj etj.
Vend per pushim dhe relaksim,ne nje pozit fantastike,ne vendin me te mir ne Shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim